Svátky, 14. 07. 2020

Karolína Kamil

Kurz české koruny

EUR 1 € - 26,635 Kč GBP 1 £ - 29,339 Kč

NÁDHERNÉ PLETENÉ ŠATIČKY 6-12M

Cena: 90 Kč - Doprava: 37

monča23 #376 - Prodám - Bazar - Děti - vel: 74 - Bez označení - Šaty - 1.11.2011 22:09

Vetsi obrazek

Rozměry: DÉLKA -38CM RUKÁVEK OD RAMENE - 24CM

Popis: BEZ VADY MOC HEZKÉ SKLÁDANÁ SUKÉNKA VÝROBCE: BABIČKA VELIKOST: 74

Podminky prodeje: Zobrazit
Milé maminky,

děkuji, že jste si vybrali něco z mé nabídky.
Zboží, které nabízím, je více či méně nošené a výhradně po mých dětech (popř. po mně nebo mém muži). Vše se snažím dobře prohlédnout a napsat co nejvíce informací. I když napíšu do popisu „jako nové“, počítejte s minimálním stupněm opotřebení. Další případné dotazy Vám ráda zodpovím a věcičky ráda přeměřím - stačí zaslat vzkaz. Pokud máte dotaz např. na míry nebo materiál, atd. - očekávám odpověď nejpozději do 24 hodin, jinak Vás jako zájemce anuluji.


Věci rezervuji 7 dnů, pokud se nedomluvíme jinak. Pokud se mi však poté neozvete, rezervaci ruším. Byla bych ráda, kdybych od Vás dostala mailík o převedení peněz na můj účet a stejně tak i Vy obdržíte ode mě informaci, že jsem Vám zboží odeslala. Zásilku se snažím odeslat co nejdříve, nejpozději do dvou pracovních dnů. Při relamaci vracím cenu zboží poštovné je na kupujícím nebo na dohodě:

Výše poštovného je podle tarifů pošty. Na dobírku neposílám a obyčejně jen na písemné potvrzení že jste seznámeni že jde o vaše riziko, na obyčejnou zásilku není potvrzení a nejde vyhledat a pošta za ztrátu neodpovídá.

Děkuji za pochopení a Hezký den.Monika

Zaslat odpověď na inzerát může pouze registrovaný a přihlášený inzerent


Uživatel - přihlášení