Svátky, 22. 05. 2019

Emil Júlia, Juliana

Kurz české koruny

EUR 1 € - 25,775 Kč GBP 1 £ - 29,418 Kč

Zimní bunda HM

Cena: 699 Kč - Doprava:

Mari20 #1307 - Prodám - Nové - Děti - vel: 92 - H&M - Bundy - 26.1.2014 8:32

Vetsi obrazek
fotodalší foto

Popis: Nová, s visačkami. kol. 2013/14, vyteplená, odolná proti vodě, větru, prodyšný materiál, odnímatelná kapuce na patentky, přední zip se suchým zipem a kapsami na zip na přední straně, bunda má reflexní prvky, vnitřní manžety s otvory na palce na manžetách, dole stahovací šňůrka proti vniknutí sněhu. Moc pěkné barvičky, doporučuji!!!

Podminky prodeje: Zobrazit
Milé maminky!!!

Prodávám věci po mé dceři a synovi ( občas i nějaké nové, pokud se netrefím ve velikosti ), vše je v pořádku, když je někdě větší žmolík či nějaká dírečka, mám napsáno přímo u věci, většinou mám ale věcičky v pořádku.
Všechny věci se snažím popsat, ale jsem také jen člověk a může stát, že nějakou vadu přehlédnu. Poté napište a určitě vše vyřešíme k oboustranné spokojenosti.
Na platbu Vám ráda počkám, ale prosím upozorněte mě na to. Věci rezervuji maximálně 3 dny, pokud se nedomluvíme jinak. Často se mi stává, že si maminky věci zarezervuji a aniž by daly vědět, koupi si rozmyslí.
Zasílám pouze po předchozí platbě na můj účet, většinou obratem po připsání platby balíček posílám. Osobní odběr je možný v Dobré, po domluvě i v Olomouci ( ale jen tak 3 dny v týdnu, manžel tam jezdí služebně ).
Všechny věcičky jsou vyprané a vyžehlené, tak budu ráda, když nakouknete a případně něco vyberete.

Marika

Zaslat odpověď na inzerát může pouze registrovaný a přihlášený inzerent


Uživatel - přihlášení